Dobrí ľudia existujú!

Autor: František Zábojník | 12.8.2011 o 14:30 | (upravené 12.8.2011 o 15:39) Karma článku: 4,03 | Prečítané:  972x

A je to tu! Konečne sa mi zúročí čas strávený pred monitorom počítača. Och , aký som bol hluchý, slepý a z určitou dávkou sebakritiky aj sprostý, keď som si bral k srdcu radu svojich rodičov a učiteľov, že jediným prostriedkom na získanie peňazí je práca. Možno to so mnou mysleli dobre, ale darmo, doba sa zmenila. Ach ako sa mýlili!

Výrok, že ľudia sú svine mohol vysloviť len človek plný nenávisti. Moja skúsenosť je úplne iná. Ľudia sú žičliví a radi sa podelia s návodom na získanie úspechu. Presvedčila ma o tom návšteva stránky, na ktorú som sa dostal po kliknutí na reklamný odkaz na sociálnej sieti. Zlaté sociálne siete, milované reklamné odkazy! Chvála vám! Radostne som zvolal, neberúc ohľad na život v paneláku a nočný pokoj. Text „Zárobok cez internet. Krok za krokom. Začnite zarábať!“ mi okamžite vyslal impulz do ukazováka pravej ruky a zavelil stlačiť ľavé tlačidlo myši. Super stránka sa otvára, existuje, čiže sa nejedná o žiadny zlomyseľný žart. Z vypleštenými očami čumím na fotku chlapíka stojaceho pri bavoráku a zahanbený pozerám von oknom na nášho seatíka. Je to zjavne úspešný muž. A tento guru sa mi navyše prihovára priateľským textom. Zdôveruje sa mi ako dlhých dvanásť rokov tvrdo pracoval, bol v robote úspešný aj získal nejaký nadštandardný príjem, ale.... Strááášna nuda v tej robote. Až raz prišiel na skvelý nápad, ako získať peniaze bez práce a rýchlo. A keďže nie je sviňa podelí sa so mnou a to, prosím pekne, bezplatne. Čiže zadarmo, rozumiete?

 

Nuž nepatrí sa nechávať si dobré rady pre seba a rovnako ako tento milý muž sa s vami podelím o návod na úspech. Pekne krok za krokom. Som presvedčený že po dočítaní týchto riadkov už nikto v tomto štáte nebude pracovať, lebo prichádza nová doba – doba všeobecného blahobytu.

 

Stačí navštíviť niektoré z internetových kasín, do ktorých sa dostanete kliknutím na odkaz zverejnenom na stránke tohto svätého muža. Vôbec si nemyslím, že by mu vaše kliknutia prinášali nejaký finančný efekt v podobe provízii za partnerský program. Veď on to nepotrebuje. Je už dávno za vodou, práve vďaka systému, ktorý vám chce prezradiť. Takže, žiadne pochybnosti dobre? A už vôbec neverím, že by bol v kasínach zaangažovaný nejak osobne, pretože vás práve sprevádza cestou k absolútnemu vyčisteniu internetovej herne.

 

Vyberiete si hru s názvom ruleta a už nerobíte nič iné len opakovane stávkujete na rovnakú farbu. Výhra je vyplácana dvojnásobkom vsadenej hodnoty a v tom je vaša silná stranka.

Asi takto: Vsadím na čiernu 1 €. Že padla červená? Nevadí! Zľahka sa usmejem. A vsadím na čiernu 2 €. Opäť červená? Čo už? Raz padnuť musí. Nie? Dupľujem stávku na 4 €. A takto z ľahkosťou v duši a vidinou skorého zisku, opakujem stávky až do chvíle, kým nepadne vytúžená čierna. Vychádzajme z predpokladu, že by ste boli absolútni smoliari a vaša farba by padla až v desiatom kole.

 

Točenie Vsadená čiastka Vsadená farba Vytočená farba Vaša výhra
1 1 Čierna Červená -1
2 2 Čierna Červená -2
3 4 Čierna Červená -4
4 8 Čierna Červená -8
5 16 Čierna Červená -16
6 32 Čierna Červená -32
7 64 Čierna Červená -64
8 128 Čierna Červená -128
9 256 Čierna Červená -256
10 512 Čierna Čierna 512
1

 

Nuž ako vidno z tabuľky o svoje euro nemôžete prísť nikdy. Veď tá čierna raz padnúť musí. A navyše ste euro vyhrali. Čiže platí, že dvojnásobok prvého vkladu máš istý. Len nikto nevie zaručiť v ktorom kole. Čo je na tom, že ste na získanie jedného éčka potrebovali 1023 na vsadenie? Vôbec nič! Ale úspech je zaručený. A riziko minimálne. Veď keď to nevyjde na desiate točenie, do stého sa to podariť musí. To by v tom bol čert.

 

No a v závere nás tento náš mág dobromyseľne upozorní, že je vhodné začať na vklade 50 €, je to výhodne a cesta za úspechom je rýchlejšia. No povedzte, nie je zlatý??? Výšku vkladu si dokážete vypočítať sami.

 

Len jednému nerozumiem, prečo nás novinári stále strašia s nejakou krízou, úpadkom globálnej ekonomiky atď. Prečo naši politici, ekonómovia neblúdia po internete. Veď všetko je jednoduché, rád im dám prečítať návod na úspech. A svet bude krajší.

 

Aha. A, že som tu zabudol nechať odkaz na tu geniálnu stránku? Nuž asi nie som ideálny človek v tomto ideálnom svete. Možno je to závisťou, ale nechcem tu nikomu nahrávať k ľahkému zárobku. Pretože, kde nikto ľahko zarába, iný rýchlo prerába. Tak je to. Vypínam počítač a idem spraviť susedovi výkop na kanalizáciu, aby som mohol dať do servisu nášho seatíka. A večer zmorený únavou budem snívať svoj sen, ako rýchlo zbohatnuť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Firma má v prenájme pozemky pred stanicou.

DOMOV

Gajdoša kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda mali povedať do konca septembra.

DOMOV

Pellegriniho úradníčka má blízko k IT firme spájanej s Počiatkom

Žiláková má mať vzťah so šéfom Anextu.


Už ste čítali?